Scroll to top
KONFERENCE

12. října 2018:
Marketing a PR advokátních kanceláří

Konference pro moderní advokáty
Praha 5 | Kaple Sacre Coeur
10:00 - 17:00 hod.

13. dubna proběhlo jarní Outlaw s tématikou Řízení moderní kanceláře. Už nyní ale připravujeme navazující podzimní konferenci, která se zaměří na podobně aktuální téma – MARKETING A PR ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ.
Společně s odborníky na daná témata se podíváme na Business modely, síťování kanceláří, budování značky, správnou stavbu webu, zákaznickou zkušenost a další zdroje inspirací, nezbytné k dlouhodobému úspěchu na dnešním trhu.
Vstupenky jsou již v prodeji
a pokud akci nechcete minout, nezapomeňte se registrovat i k newsletteru a/nebo našim sociálním sítím.

Outlaw je inspirativní den pro všechny, které zajímá budoucnost právní praxe.
Spolu s odborníky na jednotlivá témata jsme na 13. dubna připravili praktické ukázky a rady, jak efektivněji řídit svoji advokátní kancelář. Účastníci se například dověděli, co se vyplatí implementovat z agilní projektové metodiky, jaké nástroje zavést pro lepší komunikaci v týmu nebo jak systematicky přistupovat k inovacím v podnikání.

brand, obsah na webu, definice zákazníka, PR, koordinace agentury, content marketing, HR a networking

9 skvělých řečníků

které vám zde postupně představíme

0

Paralelní programy

0

Příspěvků

0

Návštěvníků

0

Občerstvení po celý den

Ondřej Trubač

Ondřej Trubač

Zakládající partner | BŘÍZA & TRUBAČ

Přednáška:
Je dobré, když chcete být vidět.
Ještě lepší, když víte jak (a proč).

Proč potřebuje advokátní kancelář být vidět a proč je důležité, aby byla marketingová strategie v souladu s hodnotami kanceláře? Kvůli komu to vlastně děláte – kvůli klientům, potenciálním zaměstnancům nebo ostatním právníkům na trhu? Opravdu můžete díky kvalitní propagaci získat nové klienty, ať už z byznysu nebo od kolegů advokátů, a nalákat mladé talenty, aby šli pracovat právě k vám?

O řečníkovi

Ondřej je spoluzakladatelem advokátní kanceláře Bříza & Trubač. Před jejím založením působil 4 roky v největší české advokátní kanceláři a předtím v předních poradenských společnostech. Ve své praxi se věnuje širokému spektru právních služeb, především komplexní problematice daňového řízení. Pravidelně přednáší a přispívá do odborných publikací.

Veronika Ryšávková

Veronika Ryšávková

Head of Marketing&Partner | HAVEL & PARTNERS

Přednáška:
PR cesta ke klientovi

Proč si nejprve musíte umést PR cestičku k vašim kolegům a pak až ke klientovi? Kudy taková cesta vede a proč se tak vyplatí důslednost? Kdy se obrátit na PR agenturu a kdy se naopak spolehnout na vlastní zdroje? Jaké můžou být vazby mezi mediálním obsahem a obchodními příležitostmi? A kdy může o vašem úspěchu rozhodnout třeba jen maličkost?

O řečníkovi

Veronika se celý svůj profesní život snaží propojovat svět právníků a právních laiků. Od justiční novinářky, přes mluvčí a později vrchní ředitelku kabinetu Ministerstva spravedlnosti se nakonec před více než 4 lety našla v HAVEL & PARTNERS jako marketingová ředitelka a později partnerka kanceláře. Píše texty a knížky věnující se popularizaci práva, vede mediální tréninky pro právníky, včetně soudců a státních zástupců.

Jacek Stanisławski

Jacek Stanisławski

Partner&Co-founder | Tomczak|Stanislawski

Přednáška v angličtině:
Síla doporučení
a jak ji využít k získání klientů

Doporučení patří mezi nejúčinnější způsoby, jak přilákat nové klienty do advokátních kanceláří. Zároveň právníci získávají doporučení spíše náhodně od některých spokojených klientů.

Představte si, o kolik můžete rozšířit svůj byznys, když začnete doporučení systematicky shromažďovat, prezentovat a používat. Neexistují žádné triky. Stačí porozumět procesu, šikovně vše naplánovat a hlavně začít.

O řečníkovi

Jacek je advokát zabývající se oblastí legal marketing v agentuře Tomczak|Stanislawski Marketing (viz. tomczak-stanislawski.pl). V Polsku pomáhá svým klientům tvořit maketingové strategie a také připravuje již šestou edici největší konference pro advokáty ve střední Evropě – Legal Market Day.

Lukáš Trojan

Lukáš Trojan

Partner | KŠD LEGAL

Přednáška:
Jak na marketingové aktivity advokátů
hledí stavovské předpisy?

Marketing a PR advokátních kanceláří byly po dlouhou dobu takřka zapovězené pojmy. Advokát se na jednu stranu nesmí klientům podbízet, na druhou stranu jistě není od věci, aby se o existenci jeho kanceláře či specializaci potenciální klienti dozvěděli.

S jakými případy se reálně setkávají členové kontrolní rady České advokátní komory a jaká obecná doporučení lze advokátům dát? Na co si dát pozor, aby nepřišel kárný „flastr“ od stavovské organizace?

O řečníkovi

Lukáš Trojan se celý život věnuje advokacii. Je partnerem advokatní kanceláře KSD Legal. Více než deset let je činný jako rozhodce Rozhodčího soudu při HK ČR a AK ČR. Lukáš je expertem na sportovní právo a je jedním z prvních advokátů, který se této disciplíně u nás začal systematicky věnovat. Vykonává také funkci viceprezidenta Unie obhájců ČR a místopředsedy Kontrolní rady České advokátní komory a z těchto pozic se snaží o kultivaci práva a právního prostředí v ČR.

Radim Hasalík

Radim Hasalík

Specialista digitální strategie

Workshop:
Jak postavit web,
aby prodával

Na workshopu se dozvíte postupy, které vám pomohou získat náskok před konkurencí.

Zjistíte možnosti různých technických řešení. Stanovíte si správně obchodní cíle a vlastní očekávání. Vyhnete se slepým uličkám, které vás budou stát zbytečný čas i peníze. Naučíte se myslet jako vaši zákazníci. Získáte užitečné nástroje pro okamžité použití v praxi. Dozvíte se, co a jak si můžete udělat svépomocí a zjistíte také orientační ceny na trhu.

O řečníkovi

Radim pracoval jako specialista online marketingu pro ESET, DATART, Bontonland, Seznam.cz a 200+ dalších firem. Vede marketing Matcha Tea, jedničky na trhu mezi zelenými čaji. Firmám poskytuje konzultace a marketingové služby. Je zakladatelem největší české facebookové skupiny pro podnikatele a živnostníky. Vytvořil vlastní metodiku o budování důvěryhodného webu. Svému oboru je věrný více než 20 let.

Jiří Caudr

Jiří Caudr

Chief Marketing Officer | CREATIVE DOCK

Workshop:
Marketing bez bullshitů

Na workshopu Jiří představí metodiku brand buildingu, pomocí které dokáže každý člověk se selským rozumem definovat hodnotu své značky a bez marketingových bullshitů svou značku rozvíjet. Workshop bude probíhat na příkladu společnosti jednoho z účastníků, který si domů odnese návod na to, jak se zbavit ze svého webu claimu „víc než právník“.

O řečníkovi

Jiří je marketér s digitálním backgroundem. Své zkušenosti získal v O2, kde téměř 10 let řídil digitální kanály a marketingovou komunikaci, následně v největším českém fashion „retailu“ ZOOT, nyní tvoří značky pro startupy v company builderu Creative Dock. Za zmínku stojí i jeho osobní aktivity – česká značka s lokálními produkty Lípa, butikové knihkupectví Book Therapy nebo vzdělávací program pro předškoláky Flowers & Dinosaurs University.

Michal Schindler

Michal Schindler

HEAD OF CONTENT | CREATIVE DOCK

Workshop/diskuze:
Obsahový marketing v právu
neboli co nechápu, to nečtu

Co je to vlastně obsahový marketing a proč lidi odjakživa nejvíc prahnou po příběhu. I když je třeba hloupější, než deset samostatných myšlenek jednou větou. A navíc je „připravuje o čas“, protože je delší. Kdo je náš čtenář, co mu chceme říct a jak zařídit, aby ho naše zpráva zaujala. Jinými slovy, co znamená kreativita a proč se vyplatí vyjít čtenáři trochu vstříc, i když to znamená vyhodit polovinu obsahu.

Protože publikovat zprávu, ještě neznamená ji taky doručit.

O řečníkovi

Michal je díky 10 letům šéfování časopisu ČILICHILI ve Vodafonu nejznámějším posluchačem death metalu v české korporátní sféře. Předtím pracoval 3 roky v reklamních agenturách, poslední 3 roky vede kreativní tým továrny na startupy Creative Dock na Smíchově. Získal už všechny existující ceny za content marketing v ČR, ale nechlubí se tím. Pyšný je na dvě z Londýna.

Panelová diskuze:<br />
Co (ne)funguje v právním marketingu

Panelová diskuze:
Co (ne)funguje v právním marketingu

O Panelu

Co se jim podařilo a co naopak nepřineslo vysněné ovoce? Přijďte si poslechnout diskuzi zástupců předních českých advokátních kanceláří a zjistit, jak se dívají na budoucnost marketingu a PR ve své branži.

Pozvání do diskuze přijali:

Jiří Helán

Partner | KROUPAHELÁN advokátní kancelář, s.r.o.

Richard Koliba

Partner a Advokát| HAJDUK & PARTNERS s.r.o.
Richard se specializuje na právní poradentství podnikatelům i nepodnikatelským subjektům v oblastech, obchodního, pracovního a také trestního práva. Ve své praxi se zabývá vymáháním pohledávek, komplexním právním poradenstvím při zakládání a správě obchodních společností a pro své klienty také vyjednává komerční smlouvy. Pro střední i velké firmy zajišťuje komplexní vedení pracovně-právní agendy. V rámci Advokátní kanceláře HAJDUK & PARTNERS je pověřen vedením oddělení trestního práva.

Jindřich Král

Partner | Glatzova & Co.

Daniel Macek

Partner a Advokát | Macek Legal

Jan Sůra

Partner a Advokát | Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný

Luděk Šikola

Partner | Doucha Šikola advokáti s.r.o.

Zuzana Šimonovská

Zakládající partner | Simonovska IP
Specializuje se na oblasti práva duševního vlastnictví, nekalé soutěže a práva módního průmyslu. V rámci své advokátní praxe poskytuje komplexní služby k zajištění ochrany duševního vlastnictví klientů a poradenství při správě portfolií průmyslových práv a jejich strategickém rozšiřování do zahraničí. Zuzana je zakladatelkou Ústavu práva módního průmyslu, z.ú. a v rámci své pro bono praxe pracuje se začínajícími designéry. Věnuje se publikační a přednáškové činnosti v oblasti práva duševního vlastnictví a práva módního průmyslu.

Moderuje:
Kristián Léko

Publicista a Právník | Bříza & Trubač

PR Katovna:<br />
Střet novináře vs. advokáta

PR Katovna:
Střet novináře vs. advokáta

O Katovně

Zajímá vás jak profilovat PR své kanceláře, aby bylo zajímavé pro novináře. Jak se vyvarovat nejčastějším omylům? Přijďte a zeptejte se našich hostů.

Pozvání do Katovny přijali:

Jan Januš

Redaktor | Info.cz
Jan se věnuje právní publicistice a souvisejícímu poradenství. Píše pro právní sekci zpravodajského portálu INFO.CZ, kterou letos založil. V Lidových novinách vedl přílohu Právo a justice, později také ekonomický magazín Index LN. V minulosti byl šéfredaktorem měsíčníku Právní rádce vydavatelství Economia, kde rovněž působil jako právní analytik týdeníku Ekonom a psal například do Hospodářských novin. Za sérii profilů kandidátů na soudce Ústavního soudu byl spolunominován na Novinářskou cenu.

Štěpán Kačena

Head of Content Marketing | KPMG Česká republika / KPMG Legal
Štěpán vede marketingový tým KPMG Česká republika, odpovídá tak i za komunikaci advokátní kanceláře KPMG Legal. Dříve působil v komunikační agentuře Grayling, kde pracoval mimo jiné pro IBM nebo Jaguar Land Rover. Původní profesí je novinář, na čtvrtou hodinu vstával do ranního vysílání České televize, přispíval také do byznysového deníku E15.

Jaroslav Kramer

Manažer b2b titulů a šéfredaktor měsíčníku Právní rádce | Economia, a.s.

Monika Kofroňová

Marketing Manager | bnt
Monika patří mezi zkušené profesionály v oblasti komunikace a PR. Svou pracovní kariéru odstartovala a jak říká „vyučila se“ v AMI Communications, odkud přešla na klientskou stranu a několik let pracovala jako manažerka korporátní komunikace ve společnosti Philips. Po mateřské naskočila zpět v pozici tiskové mluvčí koncernu Henkel. Po téměř 4letém působení v roli výkonné manažerky a tiskové mluvčí Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí nyní druhým rokem pracuje jako konzultant a marketingová manažerka v advokátní kanceláři bnt.

Jana Sosna

Senior PR Manager | Taylor Wessing Praha
Jana patří mezi zkušené PR manažery. Pracovala 10 let v O2 v několika divizích, kde komunikačně nejprve zaváděla vytáčený internet, pak ADSL. Byla zodpovědná za komunikaci se státní správou a za oblast IT. Poté dostala nabídku do PR agentury, certifikované v APRA, na pozici výkonné ředitelky, kde setrvala 8 let. Mezi dlouholeté klienty patřily ING Bank, HP, stihačky Grippen, Techo, CzechTrade, advokátní kancelář Taylor Wessing, Český olympijský výbor a mnoho dalších. Poté přešla na stranu jednoho z klientů a zde pokračuje v posilování jeho brandu.

Moderuje:
Nathalie Chemayelová

Marketing Manager | SingleCase
Nathy se v SingleCase stará o vnější vztahy, komunikaci a marketing. V minulosti si prošla agenturou 2FRESH, kde se starala o digitální komunikaci koncernů jako je Mars, Kooperativa, O2 nebo PepsiCo. Své zkušenosti v digitálu nasbírala mimo jiné i ve společnosti Avon Cosmetics a socialbakers.com. Kromě komunikace je také nadšená do neziskovek a kultury, a tak víkendy tráví rekonstrukcí barokního špejcharu v Plzni.

Harmonogram

Harmonogram dne

Anotace jednotlivých příspěvků naleznete výše pod fotografiemi řečníků.
Program stále ladíme a jednotlivé časy příspěvků se proto mohou ještě změnit.

9:00 - otevření prostoru

Společně s prostorem i registracemi otevíráme od 9:00 také snídani.
Přijďte se posilnit a zapříst první konverzace se svými kolegy z branže.

Konferenci moderuje

Kristián Léko

Publicista a Právník | Bříza & Trubač

Kristián je právník a publicista. Přes čtyři roky psal pro Lidové noviny o právních a justičních tématech, dva roky byl odpovědný za pravidelnou pondělní přílohu Právo a justice. Moderoval řadu odborných konferencí i neformálních diskusních klubů. V létě 2018 se přesunul z novinařiny do advokacie, pracuje jako koncipient v kanceláři Bříza & Trubač a spolupracuje se SingleCase na eventech a obsahu pro progresivní právníky.

Pořadatel konference

SingleCase je bezpečný cloudový nástroj, který přináší advokátům do spisů a faktur pořádek i efektivitu. Přesvědčte se.

Pod záštitou České advokátní komory

největší samosprávnou právnickou profesní organizací v České republice.

Partner

Legal Market Day je největší středoevropská konference pro právníky se zájmem nejen o legal marketing, management kanceláří a technologie.

Mediální partneři

Váš průvodce pro právo a podnikání ePrávo, společně s Právním rádcem, odborným titulem v segmentu právní problematiky pro management.

Datum

12. října 2018
od 10.00

Místo

Kaple Sacre Coeur
Praha 5

Přihlaste se k newsletteru

Mějte nejnovější informace jako první.
Pohodlně a přímo ve Vaší emailové schránce.

Kontakt

info@konferenceoutlaw.cz

Sociální sítě

Facebooková událost
Linked-In